دکتر آذرفر در تلگرام و اینستاگرام: queenshape
شنبه تا چهارشنبه 10:30 تا 20:00
22565657 و 22541234
تهران، خیابان دولت، بلوار کاوه، پلاک 17، ساختمان کیمیا، آسانسور سمت چپ، طبقه 5، واحد 35

پزشک تغذیه و متابولیسم

دانش، تعهد و تجربه

معرفی

 

 

 

پزشک تغذیه کلینیکی و متابولیسم

من دکتر محمد آذرفر، متولد 1357 تهران هستم. در سال 1377 در رشته پزشکی، دانشکده پزشکی دانشگاه تهران مقطع دکترا  پذیرفته و در سال 1387 با مدرک دکترای عمومی فارغ التحصیل شدم. در حین تحصیل 2 سال با اخذ مرخصی مشغول به گذراندن دوره های  آموزشی تئوری و عملی تغذیه و بدنسازی حرفه ای ورزشکاران در اروپا که عمده آن در آکادمی بایرن بود شدم. در دوران انترنی با تیم های مختلف ورزشی از جمله تیم های تکواندو و فوتبال و کشتی به عنوان پزشک تغذیه و بدنساز فعالیت داشتم. پس از فارغ التحصیل شدن در زمینه تغذیه و رژیم درمانی در محیط های مختلفی نظیر مراکز بهداشت، دانشگاه، مراکز خیریه، دفتر مشاوره تغذیه و رژیم درمانی,  مطب شخصی و همچنان تیم های ورزشی به فعالیت پرداختم.در سال 89 موفق به گذراندن دوره تغذیه و رژیم درمانی در بیماریهای مرتبط با چاقی تحت نظر آکادمی زیبایی و تناسب اندام آمریکا شدم,همچنین موفق به اخذ مدرک تغذیه سالم و رژیم درمانی از پاریس شدم,با توجه به انجام فعالیت های متعدد در این زمینه به عضویت انجمن تغذیه آمریکا (ASN) و همچنین عضویت انجمن رژیم درمانی آمریکا(ADA) در آمدم,در حال حاضر به عنوان پزشک تغذیه کلینیکی و متابولیسم و رژیم درمانگر مشغول به فعالیت در کلینیک شخصی میباشم.

تلاش من این است که آنچه در این وب سایت ارائه میگردد مطالبی مفید, معتبر و به روز شده همراه با ذکر منابع علمی یا مقالات خودم باشد.

لازم به ذکر است که هم اینک  مشغول فراهم آوردن مقدمات ویرایش کتاب خود در زمینه رژیم های پزشکی و سلامت جامعه میباشم, امید این است که مفید فایده برای تمام عزیزان باشد.